| anonim_4396 a întrebat:

Helãuu! laughing Saptamana asta voiam sa ii spun unui baiat ca il plac dar FACE IN FACE! Si surpriza! Ploaia asta temebela mi-a sticat toate planurile laughing Acum nu stiu ce sa fac,sa astept pana saptamana viitoare, dar mai e putin se da ceasul inapoi, se scurteaza ziua si eu am voie sa stau pana la 20.30 afara si el cam atunci ajunge de la scoala! Sau pe fb,daca e urgent tongue Nu am chef sa o lungesc asa pana la anul'.Si vrea sa afle de la mine,nu de la altii, si asa au aflat cativa colegi si stiti cum sunt majoritatea
Ãã, cred ca nu am fost singura in situatia asta...a meritat? Cum a reactionat? Cum s-a comportat dupa aceea?
Nu va obositi sa raspundeti daca va bateti jocwinking ca nu va bag in seama :*

1 răspuns:
| mrzel312 a răspuns:

Parerea mea e sa.i spui pana nu e prea tarziu ...la telefon face to face cum zici uh laughing sau pe fb big grin