| anonim_4396 a întrebat:

Voiam sa va intreb ce parere aveti despre manele? Vreau sa fiti sinceri! Si va rog mult daca aveti chef de glume proaste nu va mai obositi sa raspundeti! Mie sincer imi plac(nu toate) si nu are nimeni dreptul sa ma critice pentru asta! Fiecare e liber sa asculte ce vrea! Astept raspunsurile voaste sincere! Va rog mult sa nu injurati! Ms!

Răspuns Câştigător
| resemnat a răspuns:

Mie sincer imi placeau manelele de acum cativa ani, dar acum...parca nu mai sunt asa frumoase (poate doar o melodie la o luna).Rar mai ascult manele, iar cand ascult le ascult pe cele de acum cativa ani...erau mult mai frumoase atunci! si unele chiar merita ascultate!

cam asta e parerea mea! (in mare)

13 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Oribile
Nu am cuvinte sa descriu cat de mult le detest,atat muzica cat oamenii care asculta genul respectiv.
Este vorba de mentalitatea lor, incep sa lipeasca bani pe frunte, dupa 2 beri se apuca la bataie si asa mai departe.
Intr-o lume civilizata nu o sa vezi asa manifestari.

| Ecea a răspuns:

Lol
Pai daca nu te intereseaza parerea altora de ce draq ai mai pus intrebarea asta?
Ramai inculta in continuare.
Bafta cu viata ta de ****.

| Ecea a răspuns:

Arata-mi si mie injuratura te rog.
Daca ti-am spus ca ai o viata de cacao inseamna ca am injurat?
Vezi,chiar esti inculta.
Si apropo, nu ai specificat ca nu te intereseaza parerea altora.
Nu inteleg scopul intrebarii tale, 7 contra si 1 pro apoi spui ca nu te intereseaza parerile noastre, la ce draq ai mai pus intrebarea?
Cand o sa cresti si o sa iesi din urbanitatea in care te afli o sa te faci de ras in lumea civilizata cu gusturile tale muzicale.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Ok,nu te voi injura(doar pentru ca mai rugat frumos, de abia ma abtin). Adevarat, nimeni nu are dreptul sa te critice, dar chiar daca iti vom scrie sau nu asta, toti o facem si nu intr-un mod placut.Parerea mea despre manele.Ei bine am o parere absolut si cat mai proasta cu putinta.De ce? Ptr ca nu-i vorba decat despre dusmani si femei(care atrag dupa sine ragaituri, pardon, cantece cu bani, si bautura), dar ai dreptate, fiecare e liber sa asculte ce vrea.

| Element25 a răspuns:

Manelele? pai mi se pare cel mai de rahat "gen de muzica",daca se poate numi gen de muzica.Dar treaba ta, asculti ce vrei tu.
Pa, pawave

| megadeth_5578 a răspuns:

Dupa parerea mea, manelele nu se pot numi "muzica", sunt o copie foarte proasta dupa muzica arabeasca, sau orice gen de muzica. nu te injur dar nu suport aceasta muzica, mi se pare fara gust, fara mesaj, si nu transmite nici un mesaj.

| mona a răspuns:

Poate 1 din 10 sa mi placa

| AlexandraSmiley a răspuns:

Manelele nu pot fi numite muzica! Sincer, nu am vazut un om cult care sa asculte manele! Si tu, vad ca esti manelista, desi mi-ai cam trezit pofta de injurat, nu iti zic nimic...

| alexandra5251 a răspuns:

Manelele sunt cel mai urat "gen de muzica" posibil,ei canta melodii numai despre bani, bautura si femei alt ceva nu stiu sa zica, asta este parerea mea, sper sa nu te superi pe mine.

| Daniel97 a răspuns:

Nu iti face griji nu te injur, dar am o parere cat se poate de proasta despre manele, sunt cantate de niste rromi analfabeti si duc la o scadere a nivelului de inteligenta, crede-ma am vazut asta la mai multi colegi.Acum asta e toti ascultam ce vrem, e libertatea noastra, dar despre manele si tot ce este asociat cu ele am o parere foarte proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok injurati-ma daca vreti oricum nu ma intereseaza! Ascult ce vreau EU! Si prin faptul ca vreti sa injurati dovediti ce oameni culti sunteti! Dragilor nu rezolvati NIMIC daca injurati ca la usa cortului!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga Ecea sa vede ca nu ai niciun bob de creier in cap! Am spus ca nu ma intereseaza daca ma injurati! Nu ca nu ma intereseaza parerea voastra! Si incult esti tu nu eu pentru ca tu injuri ca un ratat ce esti! Nu mai ai vorbe si ce te-ai gandit sa injuri, nu? Pt cultura ta generala nu sunt inculta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi stii ceva? Nu vreau sa ma mai cert cu tine ca nu merita! Dar ma enerveaza la culme faptul ca ma faci inculta si nici macar nu ma cunosti! Ce daca ascult manele trebuie neaparat sa fiu inculta sau ce? Daca nu ma cunosti te rog nu ma comenta! Si de unde stii tu ca am eu o viata de cacao? Imi cunosti cumva viata ca sa comentezi sau ce ca nu am inteles?! Oricum nu mai are rost sa ne certam pentru ca tu nu o sa intelegi niciodata! la revedere