| RuxandraBianca a întrebat:

Helăăău! am vazut ca se pun multe intrebari de genul asta si m-am gandit sa va pun si eu una. ce calitati ar trebui sa aiba o fata ca sa va indragostiti de ea? hai ca mor de curiozitate big grin

17 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Sa fie calda, sa iti dea impresia ca este fericita si se bucura de viata, sa fie cat poate ea de naturala si sa evite sa para ceea ce nu e. e imposibil sa nu te simti atras de o asemenea fata

| Muwz a răspuns:

Nu stiu, dar ar trebui:
sa stie sa gateasca
sa se ingrijeasca
sa nu se neglijeze
sa fie cat de cat frumoasa, nu una care ii ies flăucii din pantaloni/tricou
sa aibă țâțe mari, glumeam
sa... faca curat din cand in cand ca sa nu traim ca doi porci in cocină, pardon casă
sa fie o bestie in pat
sa nu ma insele.

Amin!
Sper sa gasesc genul asta de fata ( cu țâțe mari)

Funda?

| Unlocked a răspuns (pentru Muwz):

Sod raspuns laughing

| RuxandraBianca explică (pentru Muwz):

Baietii...

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Poate "baiatul". De ce generalizezi?

| RuxandraBianca explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Mda...scuze. nu toti sunt asa, dar majoritatea asa gandeste

| RuxandraBianca explică (pentru RuxandraBianca):

Asa gandesc. cred ca m-a batut soarele in cap de fac dezacorduri de astea tampite

| Muwz a răspuns (pentru Unlocked):

Mercii frate, ma straduiesc.

| Muwz a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Draga mea, in aceasta lume mare, in care numai oamenii reprezinta o forma de viata, in care soarele straluceste cu putere iar berea sta in frigider la rece, in care unii fac insolatie chiar in acest moment, eu incerc din adancul sufletului sa iti spun, sa te fac sa treci peste dezamagirea ca sfarsitul lumii a batut la usa gresita. Cu sufletul ispitit si cu mintea pacatoasa iti spun : TOTI BAIETII SUNT LA FEL IN CEEA CE LE PRIVESTE PE FEMEI!

| RuxandraBianca explică (pentru Muwz):

-_- nu mai spune. eu sper sa nu fie cum zici tu, si nu cred ca este. ziua buna!

| simpluone a răspuns:

Sa fie ea insasi! Si sa-i placa cine e!

| Meaningful a răspuns:

1. Sa aiba un vis pentru realizarea caruia da zi de zi tot ce are mai bun
2. Sa ma accepte asa cum sunt, fara sa isi doreasca sa ma schimbe
3. Sa comunice autentic nevoile ei fara sa aiba pretentia sa le ghicesc eu
4. Sa fie focusata pe solutii si sa nu renunte pana cand nu stie ca a facut tot ce era omeneste posibil
5. Sa fie pasionata de psihologie si dezvoltare personala.
6. Sa fie atrasa de spiritualitate
7. Sa nu arate mai mult decat e cazul, un umar dezgolit e mai mult decat necesar.
8. Sa poarte mereu la ea zambetul.
9. Sa stie sa fie un copil si sa prefere asta
10. Sa fie puternica in situatii delicate si sa nu se piarda cu firea.
11. Sa fie mai micuta de inaltime decat mine
12. Sa aibe sanii undeva intre medii si mici
13. Sa se ingrijeasca.
14. Sa faca sport
15. Sa se alimenteze sanatos.
16. Sa aiba o relatie sanatoasa cu familia ei
17. Sa posede o cultura generala vasta
18. Sa se imbrace elegant
19. Sa fie roscata sau satena.
20. Sa vada sexul ca pe o experienta spirituala si nu doar simpla placere.
Si sunt multe altele de spus, dar as putea continua luni intregi si n-as termina.

| Unlocked a răspuns:

Sa-mi fac ochi dulci, asta ma da gata. big grin

| irina1999moldovachisinau a răspuns:

Daca e vorba de tine nu trebuie sa stii ce calitati trebuie sa aiba o fata....fiecare le are pe ale sale, chiar de-ar fi o fata perfecta nu poti spune ca cineva te va iubi, trebuie sa fii tu insuti, fiecare om se completeaza pe sine.

| RuxandraBianca explică (pentru irina1999moldovachisinau):

ămmm nu era despre mine. crede-ma nu ma simt complexata de absolut nicio fata. laughing

| Cosmiinutzuuuu a răspuns:

Sa arate bine sa fie inteligenta.