| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

Hellau TPU.
Ce sa fac ca sa ma imprietenesc cu fostul? Adica sa ma observe macar.
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu-i asa greu ..parerea mea e ca este destul de usor sa farmeci prin cuvinte.
incerca sa-l saluti cand il vezi ( dar sa nu fie foarte ocupat in timpul acela)
si il intrebi ce mai face, cum o mai duce, invita-l la un film care crezi ca e genul lui dar si al tau si nu mi se pare ceva rau, pentru ca tu vrei prietenie dar banuiesc ca cuasta vrei sa ajungeti si mai departewinking.o sa dezvoltati voi subiectele doar fii prietenoasa si parati bine ca-l vezi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna fostul la tine, acum ai altul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te împrietenești cu el. Ce e și cu întrebările astea?
Supa reîncălzită nu mai e bună. Doar la nevoie, dar nu are savoarea aia, o mănânci doar să „supraviețuiești".
E de domeniul trecutului. Voi știți de ce v-ați despărțit. Ați avut un motiv irefutabil, nu?

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Pai stai prin preajma lui, vorbeste cu el si spune-i tu daca vreti sa va imprieteniti ca asa ar fi frumos ca o data ce ati fost impreuna sa mai tineti legatura si acum nu? sau pune pe cineva sa vorbeasca cu el, si o sa vezi ca o se mearga, sper... Sper ca te- am ajutat.

| Anonimul674 a răspuns:

Gesturi subtile.