| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Ajutati-ma cu o "problema".Nu imi plac baietii pur si simplu.NU spun ca sunt atrasa de fete, dar ma simt naspa ca nu imi plac baietii.Ce sa fac? Este din cauza mastrubarii? Funda! Urgent

Răspuns Câştigător
| negat1ve a răspuns:

Probabil spui asta doar pentru ca nu te-ai indragostit niciodata pana acum sau nu ai intalnit baiatul potrivit! Acum depinde si ce varsta ai tu, daca inca esti in anii adolescentei asteapta ca ai tot timpul din lume sa te indragostesti de un baiat! Dar totusi, nu te simti atrasa de niciun baiat ca de exemplu din showbiz sau vreun actor?! Nu stiu ce exemple sa iti dau acum Justin Bieber, sau Alex Velea sau sau nu stiu de cine v-ar mai place voua fetelor! In legatura cu masturbarea, pierzi doar pofta sexuala nu cred ca ai pierde si simpatia pentru sexul opus! Poate doar simti asta din cauza depresiei, oboselii nu stiu ce sa zic dar masturbarea nu are nici o legatura!

3 răspunsuri:
| chazz a răspuns:

Las-o mai usor cu masturbarea.o sa ajungi o actrita porno happy

| Cleopa a răspuns:

Nu cred ca masturbare are vreo contributie la asta. ori ai alte inclinatii sexuale, ori esti prea mica (cati ani ai?) si nu ai interes pentru baieti.

| Alyn4U a răspuns:

Nu iti plac baietii, dar ai faceo laughing)