| Marianaawrtey5 a întrebat:

Nu inteleg baietii.Ce fel de fete le plac rockerilor? De ce isi aranjeaza baietii parul? De nervi?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, nu genul muzical pe care il asculti te face sa iti placa un anumit tip de fata.
Pana mea, fetele de ce il aranjeaza? Daca nu imi place cum imi sta nu e normal sa il aranjez?
Nu de nervi, femeie, ca omul la nervi nu sta de cacacaturi din astea.

| Ruxandra15 a răspuns:

Fetele emo sau rockerite care sunt extrem de putine. Tu de ce iti aranjezi parul? Ca sa arate bine nu? Asa si ei? Tu ce faci la nervi? Eu sincer ori sparg un geam, o oglinda, un pahar sau tip cat ma tin plamani si dupa nu mai am voce 2 zile. Sa sti ca baietii nu sunt diferinti deloc pentru ca mai nou au aceleas gusturi la imbracaminte, la muzica si in diferite domenii

| PreaTareღ a răspuns:

De nervi, P.S rockerilor le plac fetele emo

| Lothar a răspuns:

Tocmai ai bagat baietii in aceeasi oala.
Fiecare e unic, fiecare are gusturile lui
Isi aranjeaza sa arate mai bine, fetele de ce isi fac parul in mii de feluri?

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Le plac fete emo, cu piercingurii, cat mai nebune, cu parul salbatic! si nu doar lor laughing blushing
Ne aranjam parul' ca sa fim frumosi, si ca da bine fetelor blushing
Si cand avem nervii, spargem, nu ne aranjam parul' mai degraba il tragem, deranjam laughingBafta!

| OanaXD1D a răspuns:

Rokerilor? Fete imbracate in negru probabil, cu machiaj negru, unghii negre, par negru, adica cu mult negru probabil. Si probabil putin ciudate. Si zic asta pentru ca asa sunt eu. Cu negrul in lesa si ciudatenia in geanta. Daca esti cam asa cred ca o sa mearga. Bafta! Si da, unii baieti isi fac creste si isi fac parul intr-o mie de feluri ca sa prinda la fete! Sincera sa fiu mie nu imi plac baietii care au parul scurt. Ceva mai ciufulit sau mai scurt in parti si ciufulit asa pe mijloc sau... Exact cum e Clau din Tequilla sa cauti pe youtube! Freza lui e genul care imi place!