| ElFenomen a întrebat:

Hello all! Am si eu o nelamurire, daca cineva te priveste cateva secunde incontinuu, atunci cand vorbeste cu tine, isi "linge" buzele cand vorbeste cu tine si se uita la buzele tale, iti zambeste senzual la tine si cauta motive sa te atinga.asta inseamna ca te doreste sau sunt eu PARANOIC? si daca "DA" credeti ca ma doreste, cum ar trebui sa abordez situatia.

Răspuns Câştigător
| Acaikus a răspuns:

Nu neaparat ca te doreste acum depinde si cum e fata daca te place ar trebui sa te faca ea sa te placa adica vreau sa zic vrea sa te seduca in vreun fel ciudat se poate sa te placa dar mai las-o putin incearca si u sa afli d la ea cesi doreste cu niste intrebari mai p ocolite daca ma intelegi sper ca te-am ajutat funda?big grin

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Poi incearca sa ii copii miscarile.Credema asta merge mereu. Vorbesti chestii diferite, o bagi in ceata" si ii copii miscarile fizice.Te atinge, o atingi si tu.PTotul pana intr-un punct firestetongue

| AliceB a răspuns:

De obicei, asta e felul cuiva de a spune prin limbajul trupului ca il atragi, dar nu te baza pe asta, ca s-ar putea sa te imbeti cu apa rece laughing

| luptatoru a răspuns:

Pentru orice detaliu si orice ajutor si explicatie in domeniul dragoste si sex va pot ajuta uitati id-ul ass_sergiu