| any007 a întrebat:

Daca un baiat isi linge buzele cand vb cu mine, in timp ce ma priveste, inseamna ca este indragostit de mine?

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Nu cred!
mai degraba, ii placi...ca pana la dragoste, iubire mai este!
posibil sa il interesezi, si sa fie mai timid si de aceea isi tot linge buzele!
altii isi freaca palmele...fiecare cu tic-ul lui!

26 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, inseamna ca i s-au uscat buzele. Eu am un tic, imi ling buzele cand mi-e sete. Dar indragostita sunt doar de sotul meu.

| monyk a răspuns:

Buna, e posibil sa fie indragostit de tine, sau poate ca te doreste, poate il atragi si ar dori un sarut de la tine. orice e posibil, incearca sa il cunosti mai bine sa vezi ce intentii are in legatura cu tine, daca chiar e indragostit de tine sau nu, bafta.

| madalicious a răspuns:

Buna! cand un baiat se linge pe buze. ori vrea sa te sarute. ori i s`au uscat buzele! si eu fac asa uneori cand vorbesc cu baietii. dar nu neaparat ii iubescwinking

| anaid a răspuns:

Insemna ca i s`au uscat buzele si trebuie sa si le hidrateze...laughingeventual daca vrei poti sa il ajuti...whistling

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Inseamna ca isi doreste enorm demult sa te sarute

| ATB a răspuns:

Poate i-au crapat buzelelaughing

| JoJo a răspuns:

Eu cred ca avea buzele uscate saracu`big grin
sau poate fi un tichappy dar nu cred ca e vorba de dragoste... posibil sa te placa nu stiu...

| Georgiana2905 a răspuns:

Nu se stie niciodata ce e in sufletul sau dar nicidecum nu este dragoste. Oricum cred ca in inima lui deja nutresc ceva sentimente pentru tine iar daca e timid fi sigura ca ii este greu sa ti se spuna si asta din frica unei respingeri. ia tu atitudine.

| Gabry a răspuns:

Ma gandesc ca i s-or fi uscat buzele...

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Io ramas mancare pe gura!laughing

| remus a răspuns:

Vrea sa te mozoleasca...

| christabell a răspuns:

Cred ca se pregateste sa te "manance"...

| rabbit a răspuns:

Probabil... dar daca spui ca vb cu tine e posibil sa i se fi uscat buzele nu se stie sigur... urmareste. l in continuarewinking

| Shhht ! - ( Nony ) a răspuns:

Nu cred ca se spala pe dinti.big grin.nu acum in serios cred ca nu poate e doar un tic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica se linge pe bot si saliveaza cind te vede? laughing Nu, inseamna ca-i deschizi apetitul sexualhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, indragostit de sexul tau, este, iubire si nici nu v-ati pupat? cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anne stai departe de el. ii ploua in gura.inseamna ca te vede apetisanta. ori te iubeste, ori e gurmand, ori e canibal.pana te lamuresti ...ai grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac asa cand vorbesc cu o fata dar nu neaparat pentru ca o plac ci pentru ca mi se usuca buzele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu uneori fac la fel cu iubita mea...imi ling buzele...de ce? pentru ca vreau sa o sarut laughing si nu mai am rabdare sa se termine converatia care e intre noi in momentrul acela... aaa baiatul se mai poate linge si pentru ca are buzele crapate de vant laughing e o posibilitate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca avea buzele uscate saracu`big grin
sau poate fi un tichappy dar nu cred ca e vorba de dragoste...posibil sa te placa nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mise intampla si mie cand vb cu cineva dar nu mereu nu cred ca te placa neaparat dar poate pe parcurs o sa te placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred, sau se poate!
Daca vb cu tine, des, este ceva!
Pune-l la incercare, cearta-te cu el, si apoi vezi reactzia lui!(adica, vezi cum reactzioneaza).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca neaparat ca te place poate ca asa face si cand vb cu alt cineva...asa e tic-ul lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este indragostit cum sunt si eu de tine iubirea vietii mele.

| dametuamor00 a răspuns:

Nop
inseamna ca vrea sa te sarutetongue

| smoothcriminal a răspuns:

Nu neaparat. de ce nu il intrebi mai bine?