| danielalove a întrebat:

Hello all vreau sa va pun o intrebare. M-am indragostit de cumnatul meu (sotul surorii mele) si el s-a indragostit de mine si intr-un moment de ratacire am facut dragoste.Sora mea a inceput sa banuiasca ca el nu o mai iubeste si ca ar putea avea pe altcineva, ea are mare incredere in mine si gaseste in mine un adevarat sprijin, lucru care ma face sa ma simt vinovata mai ales ca daca ar afla stiu ca ar fi distrusa deoarece il iubeste foarte mult. Spuneti-mi ce sa fac! dau funda raspunsului folositor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Văd că te-ai logat azi...
Sigur știi ce e aia fundă, și cum se dă ea?
Sper că da, pentru că eu chiar vreau funda asta, mai ales că am aici juma* de an, și n-am decât 2-3 răspunsuri premiate.
Deci sfatul meu este să continui această relație începută cu tipul ăsta, și să-l determini să divorțeze.
Și pe sor*ta las-o-n pace - așa e în viață, ți-o mai iei și la m*u**e.
Părerea mea că experiența asta o să-i fie de folos, și deci o s-o călească, etc.etc.
Stai un pic, că mă sună cumnată-mea...
Scuze.

14 răspunsuri:
| yasana a răspuns:

Spune-i surori tale ca tu il iubesti pe sotul ei, si el te iubeste pe tine... am o intrebare... tu esti casatorita?
p. s : nu ii spune de greseala facuta.

| IMC90 a răspuns:

Ménage à trois

| Jameson a răspuns:

Sa nu mai faci dragoste cu el. Sa rupi legatura cu el ca sa iti treaca dragostea pentru el. Consider ca nu e bine si nici frumos sa ii iai sotul surori tale. Sa nu afle ce a fost intre voi pentru ca o va rani foarte mult.

| lolly a răspuns (pentru IMC90):

2 pe 1? nu e corect laughing

| IMC90 a răspuns (pentru lolly):

De ce? cred c-ar fi ala in al 9-lea cer rolling on the floor

a, astea-s surori? laughing ups, mi-a scapat detaliu asta. da nu conteaza rolling on the floor sa fumeze si-un cui, macar sa fie penali pana la capat rolling on the floor

| DeeaMarry a răspuns:

Incerc sa nu te judec, dar nu pot sa nu iti pun o intrebare: inainte nu te-ai simtit vinovata?
Ma pun in locul surorii tale si ma gandesc ca persoanele pe care le iubesc cel mai mult pe lumea asta m-au tradat in cel mai josnic mod. E evident ca nu o sa pot uita asta niciodata. Poate o sa reusesc sa ii iert dupa mult timp.
Cel mai bun lucru pe care l-ai putea face in situatia asta e sa ii marturisesti adevarul. Macar in ceasul din urma fii sincera!

| bombonica22 a răspuns:

Faceti in 3! laughing simplu

| misterious92 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar ai facut un lucru josnic(asta daca nu cumva e farsa de 1 aprilie), si chiar ar trebui sa te simti vinovata, daca sunteti indragostiti pentru inceput trebuia sa divorteze nu sa isi insele sotia tocmai cu sora ei, un lucru foarte urat.

| BlancaFantasma a răspuns:

Vai de tine.

greece12
| greece12 a răspuns:

Imi doresc sa fie o gluma de 1 aprilie!

| alyzee a răspuns (pentru anonim_4396):

La sfatul pe care i l-ai dat ma mir ca le ai si pe alea 2-3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alyzee):

Suparato, ce-am scris eu acolo, e tot cam in genul intrebarii tale-ulima, in care recomanzi fetelor sa sarbatoreasca sf.valentin,cu o bere si m*u*e.Ai inteles? Nu te mai lua de mine, ca nu te pot ajuta.Eu nu cred in sarbatorile astea. Da?

| alyzee a răspuns (pentru anonim_4396):

Pamflet vrei sa zici dar nu stiai cuvantul, ca sa numai vorbim de inteles pentru ca este clar ca nu-l stii nici pe ala, sa-ti dau un exemplu: intrebarea mea este un pamflet, raspunsul tau nu. Ai inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alyzee):

Te iubesc.