| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am nevoie de o parere, va rog. E un tip cu care sunt colega la facultate. Ideea e ca am fost amici, dar nu prea am mai tinut legatura. Eu i-am dat mesaj acum 2 saptamani dar nu a raspuns. In schimb se uita la toate story urile mele. Ce ar trebui sa inteleg din asta?

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E posibil ca el sa fie/sa fi fost indragostit de tine, sa fi perceput acea racire care a intervenit in relatia voastra de amicitie ca pe o lipsa de reciprocitate din partea ta, iar acum sa fie furios pe tine din cauza asta... inca indragostit, dar furios si dornic sa te faca sa suferi. Face pe marele cuceritor, vrea sa-l implori, dar nu o data ci cam de vreo 2-3 ori asa.winking
Alta idee nu-mi vine, nu ma pot gandi la nimic care sa aiba logica. O persoana care iti urmareste postarile, se presupune ca e interesata de tine (altfel de ce-ar face-o?), iar cand ii scrii si nu-ti raspunde, nu mai are nici un sens.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca nu-i interesat de tine, de aceea nu-ti raspunde, dar de curiozitate s-a uita sa vada ce postezi.

| Mayhem666 a răspuns:

Ca nu a vrut sa-ti raspunda.

| 1997onur a răspuns:

Lasă-l falsitate oricum ai să-l schimbi și pe ăla.