| Uilula a întrebat:

Hello!
Am o fata la mine in clasa cu care am fost impreuna, dar i-am dat papucii pentru ca mi-a spus un coleg ceva despre ea urat si nu am mai stat sa gandesc i-am dat direct papucii! Ea ma place in continuare dar nu vrea sa mai fim impreuna! Puteti sa ma ajutati? Este blonda cu ochi albastri si fara prea multe fite!
Pace si iubire!

Răspuns Câştigător
| Loola_9927 a răspuns:

Deci tu vrei sa fi din nou cu ea.
Atata timp cat tu i`ai dat liber, ai jignit`o.Asculta bine.caci sunt fatahee hee
Incearka sa fi intr-o zi indiferent, intr-o zi sa fi cel mai dragut cu eahappy
Daca chiar te place, stilul acesta o va innebuni big grin. Apoi, cand va veni ziua cea mare, asa incat sa iti faci curaj sa o intrebi daca vrea sa va impakatzi, asteaptate la un "DA" mare marehee hee
Bafta cu ea :*!
" pace si iubire :X smug "!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu trebuia sa crezi colegul tau poate ti-a vrut raul acum stai asa las-o impace.

neluL
| neluL a răspuns:

Daca te iei dupa prieteni, atunci ramai cu prietenii! Este invatare de minte ca de acum incolo sa gandesti cu inima si nu dupa cum iti spun tie prietenii! E greu acum sa-i recastigi increderea dar trebuie sa lupti - ii este frica sa nu-i ranesti iar sentimentele!

| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, umbla cu alta fata (nu sa fie iubita ta ) nu o baga mult in seama, si, daca jucati adevar sau provocare, pune-l pe un coleg sa te provoace sa saruti o fata cu care nu se intelege prea bine iubirea ta. Crede-ma, asa o sa alerge ca un catelus dupa tine
. FUNDA?

| jolie_9206 a răspuns:

Nu e bine ca i`ai dat papucii.Trebuia sa o asculti pe ea si sa ai motive intemeiate sa te desparti de ea.Asa puteam sa iti zic si eu ceva de ea si gata sa te desparti.Ea probabil se simte jignita pentru ca te-ai despartit fara motiv de ea.presupun ca nu stie de ce.Sau poate nu e pregatita.Generatia noastra e plina de fite asa ca incearca s-o pastrezi pentru tine ca nu stiu daca gasesti multe fara fite! Succes cu fata!

| AndyAndrea a răspuns:

Pai ce vrei.are si ea fata mandrie.si daca nu prea e cu fite incearca sa-i dai cadouri sau sa ii spui ca ai greshit si regreti nespus.chestii de genu' asta.atentzii(poate chiar si scrisoriilaughing)