| BibbiQ a întrebat:

Daca sunt virgina, cum pot sa ma masturbez fara sa ma dezvirginez?

Răspuns Câştigător
| butterfly27 a răspuns:

Doar clitoridian. Adica doar deasupra, fara sa-ti introduci nimic in vagin. Dar cati ani ai? Si de ce nu faci dragoste daca tot iti doresti asa de mult? Pupici

12 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

De ce ai vrea sa o faci? Damn it

| iralu a răspuns:

Draga mea, nu te dezvirginezi numai dupa ce faci sex ADEVARAT, nu cu o gura de sticlutabatting eyelashes. tot ce poti face e sa iti rupi himenul, ceea ce nu e ok. deci mai bine...nubatting eyelashes daca tot insisti si vrei...maseazahappy it might worklaughing dar mai bine nu

| J0hn a răspuns:

Prin stimularea clitorisului si merge si cu degetul dar foarte usor daca nu vrei sa te dezvirginezi happy

Alte răspunsuri
| GheNsS a răspuns:

Masturbarea la femei este de mai multe tipuri, toate au diferite senzati.Prima cea mai folosita de catre femei este frecarea lindicului si a lobilor. A 2 cemai intalnita si aplicata este introducerea unui deget sau a 2 depinde, in vagin in acelasi timp stimuland si lindicu. A 3 cemai intalnita este introducerea in vagin sau in anus simultan sau doar in vagin un obiect in forma de penis. Toate pot fi aplicate fara sa te dezvirginezi i-ti recomand prima si a doua, poti sta linistita in privinta dezvirginari, descoperati corpul in voie!

| b889max a răspuns:

O poti face dar fara sa iti bagi degetele in pasarica o poti masa doar!

Alte răspunsuri
| gabrielito2013 a răspuns:

E foarte simplu.te intinzi pe pat.te relaxezi (bineinteles dezbracata) si incepi sa ati magai sanii sa te joci cu sfarcurile si apoi cobori cu degetul in jos spre pasarica...nu ati atingi din prima vaginul al mai lasi sa astepte. Masezi labile. poti contracta si descontracta muschi vaginali strangand din pasarica apoi dupa ce esti uda pune degetul acolo ia lubrefiant. Natural si incepe sa freci clitorisul