| anonim_4396 a întrebat:

Hello! am o problema cred ca penisul meu se micsoreaza pe zi ce trece pare mai mic decat il stiam eu.Cred ca este ceva grav, se intimpla ceva cu mine? Chiar se poate sa se micsoreze penisul in loc sa creasca?

17 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ori visezi, ori te-ai ingrasatlaughing

| Derye a răspuns:

Eu cred ca nu penisul ti se micsoreaza ci creierul.

| Азбука a răspuns:

Macar de ti s-ar mari creierul la schimb...

| adi4ever a răspuns:

Te transformi...

| Adyr0 a răspuns:

O fi intrat la apa rolling on the floor

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Haide maaaaaa...pai...masoara-te in fiecare dimineata si fa niste diagrame sa vezi fluctuatiile de dimensiune.

| Miha a răspuns:

Nuti face griji, nu se poate intampla asa ceva este doar in imaginatia ta. Te autosubestimezi.Numai face asta, si iluzile vor trece.

| anduta160 a răspuns:

Totul este doar in mintea ta.(sper, credhee heehappy stai calmhappy

| seawolf a răspuns:

Uita-te-n oglinda.
O sa-ti schimbi parerea :-P

| mirabella_1176 a răspuns:

E foarte grav c ti se intampla

cunosc cazuri
li sau depistat o boala foarte rara

prostie combinata cu pulomicsorire

du te s trateaza te ca e grav

rolling on the floor

| IrInA_3016 a răspuns:

rolling on the floor tot mai interesante intrebarile de pe acest sitelaughing

| Sebiii a răspuns:

Nu se intampla nimic cu tine e imposibil sa se micsoreze laughing

| curios_3782 a răspuns:

Cum zice mirabella rolling on the floor) bvo mirabella rolling on the floor))))))

| Mekeke a răspuns:

Stai linistit! Si mie mi s-a intamplat. Acum am gauralaughing

| 4ndrey a răspuns:

L-ai bagat in masina de spalat straight face

| GDY a răspuns:

Du-te la doctor sa vezi daca nu cumva ti s-a micsorat creierul... daca ti s-a micsorat ala, inseamna ca ti s-a micsorat si penisul...

PS:daca ai nevoie iti dau de la mine, la doar 14 ani o am de 15 cm :O

| robertson a răspuns:

Stai linistit n-are cum sa se micsoreze in timp. preocupa-te de altceva si pe "el" lasa-l in voia lui happy. laughing bafta!