| mariuszzz a întrebat:

Hello! Am o problema cu prietena mea in fiecare seara vrea sa facem sex ATENTIE SEX NU DRAGOSTE! ce sa fac ma simt atat de epuizat pe fiecare zi ce trece.....cum sa ii spun sad

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai dat detalii...

Poate că NU ajunge la orgasm şi atunci, EVIDENT, are o "poftă" continuă.

Oricum, ar trebui să aveţi o discuţie deschisă pe această temă şi să vedeţi care este problema/motivele.

Toate cele bune.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prietena ta e cam nesatula, nu stiu ce sa zic...e destul de grava situatia, chiar in fiecare seara e exagerat, refuz-o si daca se supara, asta e

| Fatamuntilor a răspuns:

Luati-o si voi mai incet; nu mai fiti atat de patimasi.
Sau faceti-o mai rararut ca-i mai dragut!

| Necunoscut112 a răspuns:

Care perioada? el e baiatul laughing

| SefaTa97 a răspuns:

Prietena ta thinking Stanga sau dreapta?

| RetardedRacoons a răspuns:

Off, frate uite eu sunt dispus sa te ajut, pot veni seara impreuna cu tovarasii mei ca sa-ti multumim prietena. Tu poti bea o bere linistit fara sa te mai ingrijorezi.

| Y0viB0y a răspuns (pentru RetardedRacoons):

rolling on the floor)) cel mai grozav raspuns.

Răspuns utilizator avertizat
| Jackul336 a răspuns:

E genul de femeie carnala asa e firea ei innascuta

nu i plac gesturile specifice preludiului ci copulatia in sine

| dariana17 a răspuns:

Discuta cu ea daca esti timid spune-i la telefon daca ai curaj in fata.linisteste-te ca toate au o rezolvare. funda?big grin