| Alexandra_3484 a întrebat:

Hello! Am o problema:in dragoste sad. Sa incep cu inceputul, imi place de un baiat. Dar nu sunt sigura ca sentimentul e reciproc.Adica,baiatul asta si cu mine suntem prieteni si ne intelegem bine.Ar putea sa ma placa, pentru ca ma cicaleste, ma sacaie, ma tachineaza, ceea ce imi da de gandit, dar face cu toate fetele asa, de aceea imi da de banuit sad. Pe unele chiar le jigneste, dar cu mine nu a facut asta... Apropo, sunt foarte timida si nu exagerez deloc...Asa ca vreau o parere si din partea baietilor, nu numai a fetelor! PLEASE HELP!

3 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Deci. sunt baiat si sunt sigur ca te place. Asa fac baietii in general. tachineaza fetele si nu le prea pasa de ele iar atunci cand " se indragostesc" de una incearca sa se comporte la fel ca si cu celelalte dar putin mai finut. Ce zici e la fel si cu baiatul tau?

| Alexandra_3484 explică:

Alexutzu99 da happy

| gabyXD a răspuns:

Daca vrei sa reusesti ceva parerea mea este ca ar trebui sa renunti un pic la timiditate... roaga si tu o prietena sa te incurajeze un pic big grin