| thatgirl a întrebat:

Hello:*... ce ziceti. oare daca baiatul pe care il plac si-a facut facebook.ar trebui sa il adaug eu la prieteni sau sa astept sa ma adauge el? please help me happy

Răspuns Câştigător
| Happiness_8100 a răspuns:

Adauga-l tu, nu este nimic rau in asta. Ii poti lasa si 2-3 comentarii la poze, chiar nu strica. Daca tot il placi, trebuie sa ii faci "curte"(oarecum). Sa ii arati ca esti intersata, mai ales ca daca te intelegi bine cu el nu este o problema. Daca nu prea comunicati, este un motiv bun de a va imprieteni, macar daca nu ai curajul sa ii spui ce simti, fi prietena cu el, cine stie, poate din prietenia voastra va inflori o relatie frumoasahappy. Nu te sfii, nu este ceva rusinos sau ciudat, nu ai de ce sa iti fie frica.

Succes si Craciun Fericit:*

3 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Dc sa nu-l adaugi u?smug...si poti gasi orice fel de scuza...ca ai dat invitatie pe facebook la toata lista de mess etc.

| M3HappyKid a răspuns:

Sa te adauge elwinking baiatul intotdeauna trebuie sa faca primul paswinking

| SperanteSpulberate a răspuns:

Adauga-l tu, si vezi daca se baga in seama! Succes!
Bafta si Craciun Fericit!