| Adrian1997 a întrebat:

Hello. Am si eu o dilema. Mi s-a intamplat chestia asta anul trecut.Grabit am intrat in casa de la fotbal cand am dat sa intru in dormitor am vazut-o pe sora mea dezbracata in dormitor, ea nu si a dat seama ca am observat-o.De atunci am in cap tot imaginea ei, odata chiar m-am autosatisfacut cu gandul la ea. Oare am probleme sau e ceva normal? Astept raspunsurihappy

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

E normal, doar nu ai sarit pe ea.Corpul tau o percepe strict ca femeie, nu ca pe sora ta. Daca nu ai vazut niciodata o femeie dezbracata, e evident de ce ai reactionat asa.Totusi,ca sa te calmezi, incearca si la psihologul scolii sau la spitalul din orasul tau.Cu bilet de trimitere, in cazul medicului din spital, nu ar trebui sa platesti consultatia.

10 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Si eu am patit din astea dar cu bunicul meu.A trecut atata timp si inca ii am imaginea in minte; era asa secsy dezbracat smug, ii atarnau testiculele rau tare dar era asa excitanta treaba asta:-x; vai nu mai pot deja mi-am amintit si m-am excitat; va las ca am ceva treabawinking

| MissL a răspuns:

Pai nu prea e normal. daca stai sa te gandesti putin logic e o problema, si mai bine ai vb serios cu cineva pe tema asta big grin!

| pwp a răspuns:

Tu vorbesti serios?

| UnuAltu a răspuns:

Nu te teme daca nu si-a dat seama dar incearca data viitoare sa mai bati la usa intainte sa intri in camera

| bau0217 a răspuns:

Pai dintr-un anumit punct de vedere este normal, daca nu ai mai vazut fete goale pana acum iar ea e prima sau printre primele e normal sa-ti ramana in minte imaginea ei... Totusi ar trebui sa renunti sa te mai gandesti la ea in felul asta, da chiar nu poti, incearca sa o inlocuiesti si tu cu o alta fata:d

| Adrian1997 explică:

Daca as vorbi cu mama cred ca m-ar da afara din casa, dar nu am nici bani de psiholog.Ce pot sa fac?

| bebitzuluy a răspuns:

Cred ca nu este normala reactia ta.

| sfermo_2773 a răspuns:

Nu imi dai si mie o poza cu sora ta?big grinbig grinbig grin Daca vad ce ai vazut si tu poate inteleg de ce te gandesti asa.happyhappyhappy

| adryano23 a răspuns:

Cautati o femeie urgent sau in cel mai rau caz du-te la curve esti nebun nici sa nu te gandesti la asa ceva mai ales cu sorta cred ca nu ai avut nici o femeie pana acum daca te gandesti in continuare la ea inseamna ca ai probleme grave consulta un psiholog parerea mea.

| Ion1234 a răspuns:

Acum e normal sa fii pervers