| anonim_4396 a întrebat:

Hello, am si eu o mica...problemahappysunt cu prietenul meu de 2 ani, ink nu am facut-o dar cam dupa pasti neam cam jucat si am observat acasaa ca mi-a curs putin sange. faza e ca urmatoarele dati cand neam vazut na facut nimic si tot mia mai curs(de vreo 2-3 ori), apoi a trecut.am stat cumintei si acum vreo 2 zile a venit la mine p strada, dar n-am facut nimic, doar m-am cam excitat si am observat cand m-am sters o pata de sange si la fel am patit si azi, cand m-am vazut iar cu el si tot asa, m-am cam excitat.precizez ca am fost cuminti, dar nu stiu despre ce ar putea fi vb, pls heeelpcrying

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e in regula aceasta sangerare la excitare, trebuie sa te vada un ginecolog cat mai repede.

| keepa a răspuns:

Dar mi-e frica, si mai ales sa ii spun mamei, daca de la intamplarea de la Pasti nu mai sunt virgina?sad. si nu e sangerare, e doar o picatura mica, nici macar nu sa patat slipul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Decat sa risti asa, mai bine mergi la un ginecolog...nu e de joaca deloc!