| Nicoleta_1732 a întrebat:

Ajutorrsad! Am o mare problema. intodeauna cand fac sex cu prietenul meu imi curge sangesigh am facut de vreo 5 ori pan acum. mi-a curs primele 2 dati apoi nu mia mai curssadAzi neam jucat cu degetele sa zic asa si mi-a curs din nou[mentionez e perioada in care trebuie sa imi vina ciclulsad]

Răspuns Câştigător
| EyesSad17 a răspuns:

NuAmNume am cinci lucru sa iti spun 1 de unde stie ca e ea in poza? poate e d pe net
2 ce ai cu fizicul ei
3 macar ea nu ii este rusine de fizicul ei
4 tu nu ai poza deci nu mai comenta
5 nu exista fete urate SI NU UITA AVEM O DENUMIRE SPECIFICA 'SEXUL FRUMOS' asa ca nu mai rade tu d alti daca esti cu adevarat frumos iti pune-i poze cu tine

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ginecologul la care ai fost dupa inceperea vietii sexuale ce parere are? Testul Papanicolaou este in regula?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E posibil sa ai vreun chist ceva...sau nu stiu cred ca e mai bine sa te duci la ginecolog.Asa vei afla exact ce ai...bafta!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

@AntoniaFollowill te oftici? daca ea a vrut sa ii dea funda lui Vierme treaba ei sau te oftici ca nu ti-a dat tie?

| unknow a răspuns:

Mama :o; ce urata esti! frate, sigur sta ca tine doar sa te fu*a! j in leg ca ce`ai spus mai sus: se numeste cancer uterin happy vb serios, nu`i de gluma! opereaza`te dar tot nu vei scapa rolling on the floorlaughing)laughing)laughing)rolling on the floor

| Dennys1521 a răspuns:

Du-te la ginecolog... urgent

| Kazimir a răspuns:

E cazul sa te apuci de anal daca pe partea ailalta curge sange.

| EyesSad17 a răspuns:

Nu ai pentru ce^_^ sincer nu meritam funda ca nu te am ajutat cu nimic dar iti multumesc nicoleta

| AntoniaFollowill a răspuns:

Ai o fisura vaginala, provocata de primul vostru act sexual probabil, asta daca erai virgina inainte sau daca el avea pensiul mai gros decat fostul tau partener sau poate nu ai fost suficent de uda la un moment dat.si pentru ca nu ai fost la ginecolog ca sa iti recomande ceva sau macar nu ai asteptat.rana aceea persista. Abtineti-va 1-2 saptamani si daca nu merge, du-te la ginecolog.

| AntoniaFollowill a răspuns:

Se da funda pentru raspunsurile care chiar te ajuta sau pentru alea care iti reamintesc, ca esti frumoasa si iti iau apararea in fata unei proaste, prost?

| Nicoleta_1732 explică:

Multumesc Vierme.Da sunt eu in poza si nu mi-e rusinehappy! de mine... sincer e parera aluia nu imi pasa nici nu ma stresez cu comentariu lui.

| Nicoleta_1732 explică:

Deci sincer nu vreau sa mai aud comentari de genu prostie ca a lu "nu am numee. bravo ei/lui e un nimic" sau la cien sa dau eu funda! e decizia mea

| Nicoleta_1732 explică:

Ciuprik! si ce i-a spus ginecologulsad eu nu am cum sa merg aici.nici nu stiu cat costa o consultatie particularasigh Cineva mi-a spus ca e normal ca de la o perioada nu o sa mai im curga adevaru e ca nu mi-a mai curs cand am incercat din nou

| pinkdark a răspuns:

Jucativa cu limba

| ciuprik a răspuns:

Buna nicoleta. Aceiasi problema am avut eu cu prietena mea. Parerea me e sa consulti urgent un doctor ginecolog pentru ca nu este normal.Prietenei mele ia gasit o rana de 6 cm pe uter