| Hypefox a întrebat:

Hello!
Ce părere aveți fetelor dacă bărbatul vostru când îl sunați sa va răspundă cu un simplu (da) atunci când este cu băieții pe afara si nu va răspunde cum este obișnuit cu (da iubire, etc).
E ceva de impresie in fata băieților?
Este normal sa răspundă ca si cum sa nu lase o impresie ca vorbește cu femeia la telefon?
Astept variantele voastre :33

Răspuns Câştigător
| OmBanal33 a răspuns:

Un barbat nu foloseste diminutive sau alinturi in public, asta este adevarul, iar aceste alinturi se folosesc in privat, doar voi 2. La asta m-am referit.

34 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns (pentru Hypefox):

Tachinarile alea nu sunt bune si nu ar trebui sa existe intre voi, mai ales ca sunteti la inceput de relatie, ca iti creaza o stare de disconfrot, tensiune si uneori te poate necajii chiar daca nu arati sau nu o faci intentionat

| Emma30555 a răspuns:

În public majoritatea oamenilor sunt mai reținuți.

| just4ubr2015 a răspuns:

Te inseala sau e cu alta si de aia nu raspunde cu da iubire lasa-l balta si vezi-ti de viata ta ca e pacat.

| MarianWLF a răspuns:

Poate insemna ca ii e rusine, ori cu tine, ori sa vorbeasca asa de fata cu alte persoane, cel mai bine e sa il intrebi direct pe el.