| Marbella188 a întrebat:

Hello. In data ovulatiei, am avut contact sexual neprotejat, el s-a finalizat afara, nu in mine sau pe mine. Zic data ovulatiei pentru ca in ziua aceea trebuia sa am ovulaţia si am avut si acel mucus. El s-a terminat afara, dar in timpul actului mi-a zis ca crede ca s-a scapat si eu m-am panicat, dupa el mi-a zis ca a glumit si am continuat inca cateva minute pana cand a iesit si s-a terminat. Intrebarea mea, e posibil sa fi fost ceva e posibil asa ceva? Sa se termine putin dupa sa mai continue actul si la sfarsit sa se termine normal? Ma gandesc ca poate chiar a glumit, suntem de 3 ani impreuna aproape si el face cumva cand se termina si cand se termina iese si mai dureaza pana se termina, nu iese chiar atunci la fix, sa zic asa. Mai am vreo saptamana acum pana cand sa-mi inceapa menstruatia, dar sunt cam speriata....are ceva? Am de ce sa ma ingrijorez? N-as mai vrea nici sa-l stresez ca l-am tot intrebat daca e ok sau nu si mi-a tot zis ca da...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Practic este imposibil ca o ejacularea care a pornit sa fie intrerupta si pe urma finalizata mai tarziu. In concluzie se poate afirma ca teoretic este imposibil sa se fi intamplat in realitate ca iubitul tau NU sa fi putut sa ejaculeze doar un pic de sperma si pe urma sa intretina in continuare actul sexual. Sanatate!

4 răspunsuri:
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Nu cred ca exista motiv de ingrijorate. Dupa cum ai zis si tu si-a dat drumul afara deci chiar daca ar fi fost o mica "scurgere" inainte nu a fost ce trebuie sa zicem asa happy

| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu stiu cate orgasme iti produce baiatul ala de accepti tu atata sex fara protectie, ca sincer, nu merita sa risti atata.
Folositi prezeravtivul ala, ca nu va mananca!

| Marbella188 explică (pentru Violleta2022):

Cu prezervativ ii e mica. Nu i se face mare daca poarta prezervativ

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marbella188):

Nu-i este mica nimanui, trebuie doar sa se obsnuiasca cu el, asa cum procedeaza toata lumea.
Ideea este ca tu ar trebui sa refuzi sexul, daca el nu foloseste prezervativul, ca nu-l musca, oar are el un moft sa nu-l poarte, ca oricum nu-i pasa de corpul tau si daca ti se intampla ceva rau.
Ia refuza-l cand nu poarta prezervativ, sa vezi ce repede sa invata sa-l foloseasca!