| beautfydenise a întrebat:

am facut sex neprotejat inainte cu o zi de a se produce ovulatia. Prima data el s-a "terminat" in afara si apoi am inceput actul sexual dar nu si-a dat drumul in mine....sunt insarcinata? in ziua cand s-a produs ovulatia am avut dureri mari de ovare ceea nu mi s-a mai intamplat pana acum!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu v ati protejat sansa de sarcina exista. Daca a existat o ejaculare si apoi un contact sexual neprotejat sansele cresc si mai mult avand in vedere sa in mod sigur mai existau spermatozoizi prin uretra.

Asa e cand nu gandesti cu capul care trebuie. Un prezervativ costa 3 lei.

| vocea a răspuns:

Atata timp cat nu si-a dat drumul in tine nu ai cum sa ramai insarcinata, asa ca stai linistita,

| beautfydenise explică:

Nici de la lichidul preejaculator? Asa zic unii ca se poate când esti la perioada fertila