| gabriel_9090 a întrebat:

Hellohappysunt gaby si un prieten de al meu m-a rugat sa ii dau niste sfaturi despre ceva boala pe care o are ceva legat de penis, are 14 ani si penisul e ca la un bebeluslaughing)ma amuza faptul acesta dar habarnuam ce sa ii spun ma ajutati?laughing))cica are ceva alb pe el in fine nu ma intereseaza doar ca el nu are net acasa si m-a rugat sa caut eu dar nu gasesc ca ii este foarte rusine ca sa mearga la un doctor sau sa le spuna parintilor mi spus mie pentru ca suntem buni prieteni mersi mult astept raspunsuri funda

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Secretia aceea alba se numeste smegma si se spala cu apa si sapun la cele doua dusuri pe care le faci in fiecare zi (dimineata si seara).

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Ahahahahahaha, SA FRECE BINE FRATE ( probabil o sa il usture, dar nu are nimic, n-a murit nimeni din asta ), cu sapun sau cu ce o fi, dar sa frece bine sa scape de 'branza' rolling on the floor

| SmoKKe19 a răspuns:

Sa se spele straight face chestia aia alba se face daca nu se spala :-&.Si cand se spala sa "beleasca" capu` p*lii si sa curete bine laughing

| gabriel_9090 explică:

Ms frt mult ca maty ajutat este de adreptul scarbos dar mersi ory cum. daca mai vreti mai daty raspunsur.