| xDiianaxD a întrebat:

Hello! Tocmai mi-am tras IMVU Hack 2o11 si habar n-am cum sa folosesc plzzz ajutor daca nu e bun asta ziceti-mi si mie altul mai bun plzzz
P. S.
Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| EllaBella11 a răspuns:

Si eu joc IMVU de mult timp. E u folosesc acelasi gen de IMVU adica IMVU HACK 2011 si merge foarte bine. Daca ai nevoie de ajutor la cum se joaca sau asa, asta nu iti pot zice aici deci daca vrei mai mult ajutor contul meu de IMVU se numeste KatherineDulceShadow adauga-ma ca prieten si o sa te invat tot :** si daca nu sti cum se adauga prieten ma poti intreba pe adresa mea de mess ella_destiny_music@yahoo.com
SUCCES. Funda? big grin

| xDiianaxD explică (pentru EllaBella11):

Sa.mi dai add la DiDy. Dya15@yahoo.com si bagama la imvu XxDyenukaxX plzzz

| xDiianaxD explică (pentru EllaBella11):

Sa-mi dai add la DiDy. Dya15@yahoo.com si bagama la imvu XxDyenukaxX plzzz