| ciuly4u a întrebat:

Hello!"happy TPU. Am si eu o mare problema pe care incerc sa o descifrez... Totul a inceput vinerea asta cand ma inderptam spre casa. Stateam in statie iar o boboaca care locuieste in acelasi cartier cu mine a venit cu o prietena de a ei in statie sa vina acasa ca de obicei laughing. Am vorbit cu ele pe tot parcursu drumului... Cand am ajuns acasa si am intrat pe mess am continuat discutia big grin. In timp ce vorbeam tipa care sta cu mine in cartier a inceput sa se dea la mine pe mess gen ca vrea sa iesim impreuna etc. La inceput am crezut ca e o gluma, ca nare ce face si are chef sa rada, deoarece la ea se afla si cealalta tipa. Asa a 2 zi asta fiind sambata a inceput sa imi dea msg ca ce fac, cum o mai duc, unde sunt, eu i-am rasp la msg si am vb cu ea. Duminica nu am vorbit cu ea si am iesit afara cu niste prieteni in timp ce ma indreptam spre parc am dat ochi in ochi cu cea mai buna prietena a ei, am salutato si mi-am continuat drumul. In timp ce stateam pe banca in parc cu prietenii a aparut fata dsprea care povesteam cu prietena ei cu care ma intalniseam cu 5min in urma. Se tot invartea prin parc amn2 si se uita la mine si zambea. nu stiu ce sa cred ma place sau doar incearca sa rada de mine. Voi ce credeti? big grin
Dau Fuunda!

Răspuns Câştigător
| DorelSudoru a răspuns:

Deinde.sar putea sa te placa sau s-ar putea sa face misto. Daca stie ca tu o placi sau se crede frum si pe u te crede urat s-ar putea sa face misto. Sper ca te-am ajutat ori iesi cu ia undeva ori ii zici sa te lase in paca ca ii rupi moaca

4 răspunsuri:
| danielagoldica a răspuns:

Hai ba ca esti fraier de tot! Se vede de la o posta ca te place! Tu nu iti dai seama!?

| ghkjghk a răspuns:

Stai ca nu inteleg...esti fata sau baiat?laughing

| lavinia23 a răspuns:

Dragul meu, fetele in general nu prea "se tin de mistouri", dar exista si exceptii de la regula. Doar tu singur poti afla daca te place sau nu. Ai mare grija cum ii vorbesti, nu o lasa sa se creada importanta, incerca sa detii tu controlul. Sfatul meu este ca merita sa incerci, in fond nu ai ce pierde. Invit-o undeva si vezi cum merg lucrurile, dar la cel mai mic gest suspect din partea ei, abandoneaza relatia, e semn ca nu merge si astfel nu vei suferi mai tarziu. Am intalnit baieti innebuniti dupa fete care nici macar nu le dadeau atentie, ba chiar ii ignorau, dar ei preferau toata jignirea asta decat sa deschida mai bine ochii. Deci, mare grija si sa auzim numai de bine! Bafta!

| caty_7652 a răspuns:

Eu spun ca s-ar putea sa te placa... daca se tot invartea prin parc.era de inteles ca vrea sa se uite la tine, sa te admirehee hee