| Izma a întrebat:

. hello TPU `! :*. ce parere aveti despre un baiat. timid si virgin la 17 ani? vi-se pare ceva absurd. ca inca este virgin sau ceva de genu' acesta? avand in vedere ca sunt fata. mi-se pare foarte tare ca inca a reusit sa isi pastreze virginitatea pana la varsta aceasta,

Răspuns Câştigător
| Delete a răspuns:

Danny iti zic ceva, pentru tine e tare dar pentru el nu, si te gresesti cu pastrarea virginilitatii, fetele incearca sa isi pastreze virginilitatea dar baetii vreau ca sa scape de ea cit mai repede, crede-ma nu exista baiat care incearca sa isi pastreze virginilitatea cel putin in religea noastra stiu ca in alte religii nu fac sex pina la nunta. Si eu cred ca baiatul asta nu e deghetat ca alti el e mai timid. dar ce sa faci asa is oamenii nu suntem toti tot una

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce este așa spectaculos că un băiat este virgin la 17 ani?
Fiecare când crede de cuviință însoțit de educația primită!
Având în vedere că ești fată îți stă gândul la sex!
Pa, pa.

| koshmarul a răspuns:

Si eu is virgin si am 17 ani, nu prea ma simt bine cind vad restul baietzilor cum fac sex, dar eu nu vreau sa-mi incep viata sexuala cu vreo curva, vreau o persoana care o iubesc, dar ea zice ca nu-i pregatita, este o vorba, daca nu estipregatit atunciprigateshtete.

| alone a răspuns:

Nu mi se pare iesit dn comun si spun asta pentru ca st multi care zic ca au facut-o doar sa nu fie respinsi de restul baietilor! oricum daca ar fi putut sa o faca si nu a vrut atunci e demn d admirathappy

| Izma explică:

. draguta meahee hee nu imi sta gandul la sexstraight face era o simpla intrebare oh go on

| Miruna_7873 a răspuns:

E de admirat.:-D
Parerea mea...
Bafta!

| FataDinVecini_3045 a răspuns:

Si nu cred ca a depus vreun efort.Asa e de fapt si de drept normal, sa iti incepi viata sexuala nu cu ``vreo curva`` cum a zis koshmarul, ci cu o fata pe care o iubesti
Baiatul stie ce vrea.

| theorizer a răspuns:

Nu-i virgin, te minte, stie ca nu ai cum sa verifici. Si de unde stii ca-i timid? Sigur se preface. Eu zic sa-l pui la incercare.

| Overdose_4833 a răspuns:

Mi se pare de respectat ca a ramas virgin pana la varsta asta.
Nu mi se pare deloc absurd.happy

| Nicol_8921 a răspuns:

Ji eu cred la fel cami trebuie un virgin nu un inceput zau neterminat :-l si mno imi plac timizi tongue