| AlexT a întrebat:

Hello TPU! E o fata de care-mi place si am vrut s-o invit la balu' bobocilor. A zis ca "vedem la bal". Am incercat sa o invit in parc de 2 ori, da' vremea a fost cam naspa si cred ca nici ea n-a prea avut chef atunci. Am invitat-o din nou in parc, de data asta pentru. in weekend, si a zis ca mai vedem. Ea se uita la mine, si eu ma uit la ea, nu e rautacioasa cu mine(desi a avut cateva momente in care ea/prietena ei vroiau sa nu stea cu mine - de fapt n-am reusit sa fac prea mare contact cu ea, chiar daca suntem colegi de clasa). Nu stiu, credeti ca ei ii place de mine? Ma gandeam sa-i zic ca-mi place de ea maine, sa-i zic?

Răspuns Câştigător
| Razvan_8265 a răspuns:

Nuuuu nu face prostia asta e prea repede si mai e un deavantaj sunteti colegi de clasa nasol, nu o presa lasoo pana in momentu in care crezi tu ca e de cuvinta sa o inviti las-o 1 luna maxim in pace si pe urama invto poate atunci o sa fie cu norocwinking

1 răspuns:
| bogdanmk29 a răspuns:

Pai nu ar fi rau sa mai astepti putin ca sa vezi daca te place pentru ca din ce ai spus pana acum nu prea cred ca poate fi vorba de dragoste asa ca mai invit-o si cand accepta ii poti spune ca o placi