| Ana27w a întrebat:

Am 13 ani si IMi place de un tip cu 3 ani Mai mare ca mine. Vorbim pe FB... Maine ne vedem intr-un parc unde vor fi Mai multi colegi de clasa de-ai Lui. Ce sa spun? Ce subiect de discutie sa gasesc? Ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Povesteste-i o carte care ti-a placut, un film, o comedie... intreaba-l despre el asa in general, familie, hobbyuri, vacante

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e pentru tine tipul ala.

| Emilian65 a răspuns:

Ai grija ce vorbesti si cum te comporti cu ei

| SkyPilot a răspuns:

Lasa-l pe el sa-si bata capul cu subiectele de discutie. Tu trebuie doar sa arati cat mai bine pentru el, sa ii zambesti, sa te lipesti de el. Dar nu te lipi prea tare, ca o sa ramana fara cuvinte happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu e treaba unei fete sa se gandeasca la subiecte de discutie, tu asigura-te ca vei arata foarte bine, machiaza-te altfel, zambeste-i, lasa in seama lui subietele de discutie

| DaianMarian a răspuns:

Fii tu sigura ca si el te place iar problemele se rezolva de la sine