| laviniabeluska11 a întrebat:

TPU! :* Am gasit un tip dragut pe Facebook si i-am dat cerere de prietenie. Mi-a dat accept si m-a băgat in seamă. Am vorbit cu el si ziua următoare l-am întrebat dacă mergem pe afară și a zis că da. Stăm în aceeași zonă. De câteva zile ne vedem in fiecare zi, daca ii zic eu sa ne vedem. El nu prea are inițiativă, dar când ii zic să ne vedem mereu pare încântat si sta cu mine ore întregi fără să pară că se plictisește. Nu ne-am sărutat sau ceva. Mai are momente când se joacă cu mine, gen mă atinge din întâmplare si vrea să mă gâdile, sau se joacă în parul meu, face complimente subtile etc. Eu îl plac si as vrea sa fiu cu el, dar nu stiu daca si el mă place... M-a invitat la o petrecere în weekend. Poate atunci îmi voi da seama de mai multe. El e putin introvertit, nu are prea multi prieteni, de fapt deloc si mm nu stiu, e foarte timid. Credeti ca ma place?

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Oare doar eu am impresia ca tu schimbi pretendenti mai des decat lenjeria intima? big grin Felicitari, pana una alta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu zic ca da.
Dar ce s-a intamplat cu celalalt?

| Emilian65 a răspuns:

Daca vine la intalnire cu tine si joaca cu tine, inseamna ca are sentimente de iubire foarte puternice pentru tine. Ai rabdare cu el ca-ti va spune si cuvintele magice: Te iubesc.

| Coquina1 a răspuns (pentru Emilian65):

Te iubesc sunt cuvinte magice?
saracii...

| OldSoul a răspuns:

Te place.

| Lawliet14 a răspuns:

Te place sigur, da-i un sarut pe furis!

| UnBroken2016 a răspuns:

Tu iesi cu toti baietii din orasul tau? Inainte ai pus 20 de intrebari cu baieti din liceu, acum ai trecut la cei de pe facebook. Ai probleme

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Vezi ce face la petrecere, dar pare ca da.

| DaRyuSN a răspuns:

Mai lasa si tu timpul sa treaca, lasa lucrurile sa vina de la sine si iti vei da singura seama.

| laviniabeluska11 explică:

E viata mea si fac ce vreau

| Hulk2016 a răspuns:

Tarfa happy.

| iustin123123 a răspuns (pentru Hulk2016):

Bravo frate, ai spus-o!

| RAY a răspuns (pentru Hulk2016):

Tarfa e altceva, tarfa e aia care isi bate joc de ubirea ta, ca fata isi traieste viata e viata ei, hai sa nu fim misogini, barbati pot da femeile nu

| RAY a răspuns (pentru Hulk2016):

Intrebarea e tu ce vrei de fapt? relatie, sex? de ce tanjesti dupa iubire? sexul nu da nastere iubiri sa stii asta, poate te place