| blackeyes90 a întrebat:

Hello TPU guys! Cum arata fata ideala pentru voi, cum se comporta? In limitele realitatii va rog si fara prostii.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Fata ideala nu exista.Fiecare isi imagineaza partenerul ideal cum vrea el :-p.Pt mine o fata ideala sa zic va fi aceea cu care o sa ma pot intelge din priviri, sa nu fie geloasa, sa aiba incrdere in mine, sa nu ma bata la cap -asta urasc.Sa imi fie aproape si la bine dar si la greu.In ceea ce priveste aspectu fizic.Nu vreau langa mine o Barbie care sa nu ridice un pai si sa stea toata ziua la salon. Vreau o fata draguta, isteata.cu coloana vertebrala.Sa stie ce vrea de la viitor, sa vrea o relatie serioasa si sa nu renunte la mine daca a vezut unu mai bun (bunciune cum se exprima unele).Sa nu fie certareata si nesimtita.Nu ma incalzeste cu nimic daca stau cu o Frumusete dar cu o inima de bestie -Nu imi trebuie asa ceva.Iar ca o adaugare am tendinta sa cred ca o fata naspeta o poti transforma in una draguta in ziua de azi -totu depinde cat ti la ea cu adevarat si ce ai fi dispus sa faci pentru ea.

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ideală e atunci când o găsești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai..sa fie draguta la fata si la trup, de preferat sa fie mai scunda ca mine dar nu obligatoriu. Sa aiba simtul umorului, sa fie putin geloasa, sa fie sincera, inteligenta, sa aiba gusturi ca si ale mele (in oarecare masura) si sa ma iubeasca sincer.

| unknøwn a răspuns:

Orice fată care îmi place e _fata ideală_ pentru mine. Chiar dacă toate fetele ideale sunt diferite. Într-un fel...toate fetele sunt ideale. Dar pentru persoane diferite.

| varcolaccc a răspuns:

Fata ideala nu exista. Cand o sa iubesc o fata si reciproc atunci pot spune ca e fata ideala. Pentru mine o sa aiba toate calitatile in acel moment. Fata ideala pentru mine = Fata normala, de gasca, cu simtul umorului, frumusica cat mai mut posibil, inteligenta daca se poate, draguta, buna ( nu ma refer la ce crede toata lumea ) etc. Dar dragostea vine cand te astepti mai putin si te loveste.

| SelenaMe a răspuns:

Sa aiba simtul umorului, sa site sa se comporte, desteapta, frumusica.

| justmebi a răspuns:

Fata ideala...bruneta, ochi albastri, sa aiba simtul umorului, sa ma inteleaga, sa fie alaturi de mine cand am nevoie, sa ma iubeasca, desteapta, sa aiba cat de cat bune maniere(sa nu-mi fie rusine sa ies cu ea in oras), sa ma respecte, sa stie cum sa ma inveseleasca cand am o stare proasta, sa fie sincera, sa aiba incredere in mine si eu sa pot avea incredere in ea...cer prea multe? laughing

| hondru a răspuns:

Fata ideala din punctul meumde vedere:
1 sa aiba habar de ceva arta culinara
2 sa isi impartaseasca si bune si rele
3 sa stie cum sa tina relatia cand in tensiune cand in relax(adica cand sa va mai si certati si sa va inpacati. certuri din astea scurte)
4 si frumusetea are farmecul ei dar eu ma gandesc ca nu e permanenta(nici o obeza sau o schiloada urata)

la mine este o alta problema.o am dar nu indeplineste punctul 1 deloc delok.nici cartofi prafitilaughing)

| Ion1234 a răspuns:

Sa fie o fata frumoasa, draguta, simpatica, inocenta sa fie cu caracter sa poata sa cinte la chitara sa ii placa arta sa poata face mincare si diverse lucruri interesante