| Elena1234456 a întrebat:

Baietiibatting eyelashes cum arata fata ideala? happy Cum se comporta ea?

Răspuns Câştigător
| mario a răspuns:

Vorba lu' Kronstadt.sa fie draguta si sa stie sa vorbeasca, degeaba arata ca o papusa si cand deschide gura te sperii,, si mai e una,, ca majoritatea celor frumoase.sunt fitzoase.pline de ele. ciao

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu exista fata ideala pentru mine, sunt excluse din categoria meawinking

| Tigrilă a răspuns:

Fata perfecta :X? aa pai inocenta, dragutsa sa aiba ceva ce o face speciala, cand dau de ea te anunt tongue

| rockirm a răspuns:

Eleganta si cu capul pe umeri

| lastman024 a răspuns:

Of. fata ideala? pai nu exista happy scuze ca zic, dar toti avem cate o nebuneala laughing

dar iti pot spune-le calitatile care trebuie sa le aiba o prietena, ca poate asta te intereseaza mai mult : trebuie sa fie draguta, amuzanta, sa nu insele, sa stie sa isi arate dragostea, sa ii faca placere sa faca sex cu partererul, sa nu incerce sa schimbe baiatul, sa nu faca urat ca iesi la o bere cu prietenii. cam atat si totul e ok.

pentru baieti fata perfecta e aceea care este foarte sexy, extrem de sexy, o ti undeva in dulap si o scoti de acolo doar cand vrei sa faci sex laughing) de aceea am zis ca nu exista fata perfecta happy

sper ca te-am ajutat happy