| DiamondBbe a întrebat:

Hello TPU :X. Am si eu o intrebare happy. Cum pot sa ii spun cuiva care ma iubeste ca eu nu il iubesc? ~funditatongue

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei, cum sa-i spui! Cu cuvintele tale!
Nu vreau sa te ranesc, dar eu nu te pot iubi, desi am incercat!

7 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai pur si simplu...de suferit tot o sa sufere(daca te iubeste)

| Narcis2007 a răspuns:

Imi pare rau da mie nu-mi place de tine

| poliku a răspuns:

Cu gura(logic).big grin

| Mynewlifestyle a răspuns:

Nu stiu cum sa iti spun dar...nu vad in tine mai mult de cat un simplu amic! dar nu iti face griji putem ramane buni amici big grin sper cao sa iti fie de folos

| Change a răspuns:

Simplu,ii spui ca e dragut dar nu e tipul tau si nu va potriviti.NU exista "nu esti tipul meu" deci atunci cand un baiat aude asta de la o fata o sa isi dea seama ca nu vrea deci va trebui sa renunte. good luck!

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Ii spui pur si simplu nu te plac asa ca dispari laughing

| faty a răspuns:

Poti sa iii spui frumos ii spui asa : nu vreau sa iti ranesc sentimentele dar eu chiar nu pot sa te plac si nici atat sa te iubesc imi pare rausad