| Amani a întrebat:

Cum sa ii spun cuiva adio fara sa ma doara, daca eu il iubesc si el nu stie dar banuie si nu ma iubeste?

1 răspuns:
| AlbaAura a răspuns:

Nu poti spune adio cand iubesti fara sa te doara.Dar din ce spui tu reiese ca nu aveti o relatie.Ca tu il iubesti iar el nu stie, ca banuieste dar nu te iubeste.Cred ca cel mai bine e sa-ti pui ordine in ganduri si in sentimente.De ce nu incerci sa porti o discutie sinccera si profunda cu el? O sa-ti dai singura seama de ce ai de facut.Lupta pentru dragostea ta.Iar daca nu merita de ce sa suferi?!