| tziby a întrebat:

Hello tuturor, am si eu o intrebare daca a mai luat cine KARISSA? si dupa 2 ani cum am facut eu le-am intrerupt, trebuia sa imi vina pe data de 19 feb 2011 suntem in 28 feb si nu mi-a venit si nici simptome nu am cat timp le-am luat imi venea luna asta le-am intrerupt si pauza nu imi vine... mi-am facut si un test de sarcina si NEGATIV va rog mult daca ma puteti ajuta astept parerile voastra (raspunsuri) va multumesc enorm pupici ALINA

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sper ca nu le-ai intrerupt de capul tau. Anticonceptionalele se intrerup numai la indicatia ginecologului si intotdeauna se merge la un consult ginecologic la cam o luna de la intreruperea lor. Daca nu ai facut-o, fa-o acum, cat mai repede.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

E normal sa intarzie si mie mi-a intarziat vreo 2sapt dupa ce nu am mai luat anti, asta nu inseamna ca este o regula ca tot 2 saptamani sa iti intarzie si tie dar eu stiu cum a fost la mine, mai asteapta cateva zile daca nu apare nimic ai putea sa mergi la un doctor ginecolog pentru linistea ta!