| dianaeu a întrebat:

Hello! Vreau sa va intreb si eu cevahappy. M-am masturbat de 3 ori si dupa ma cam doare putin, dar trece. Sa fie ceva sau e normal? Mentionez ca sunt virginabig grin. Astept raspunsuri si va rog sa fie seriaose. :*

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e normal sa te doara. Fi si tu mai blanda.

nony
| nony a răspuns:

1.Cu ce te-ai masturbat? ( vreau sa cunosc obiectul dezastrului )
2.Cat de adanc l-ai introdus? ( vreau sa-ti iau certitudinea aia ca ai mai fi virgina )
3. E normal sa te doara daca nu ai fost ¨unsa¨ (nu obiectul, tu sa fii unsa)
4. Daca imi raspunzi serios, iti voi raspunde la toate nelamuririle posibile.
(5). Asta nu vroiam sa intreb : de ce de 3 ori si nu o data? thinking

| vykkusor a răspuns:

Depinde de modul in care te masturbezi... e normal sa te doara, dar te-as sfatui sa ai mai multa grija pe viitor.pa

| alexxa18 a răspuns:

Nu e nimic grav, doar te'ai solicitat km multicel big grin. O sa-ti treca, pe viitor fii si tu "blanda" tongue.

App, nony nu e obligatoriu ca o fata care se masturbeaza sa'si introduca neaparat un obiect in vagin, orice fata se poate masturba foarte bine si calarind pernele sau cu jetul de la dus atata timp cat ii provoaca placere si ajunge la orgasm. Cunosc o multime de fete care procedeaza astfel si sunt bine mersi virginewinking

| dianaeu explică:

1. cu mana
2. nu adanc, ci sus, nu inauntru
3. nu am fost unsa puppy dog eyes
4. nu de 3 ori consecutiv. in o saptaman de 3 ori