| BroSafarii a întrebat:

Azi am fost la dentist, mi-am reparat un dinte (carie) si ma doare puțin. Este normal? Vreau doar sa nu imi dau nașpa. Astept răspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Da, și eu am avut o durere mică mai ales când beam ceva rece și îmi simțeam buza umflată. Îți trece într-o săptămână chiar mai devreme.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Durerea usoara dupa o interventie pe masa sau pe corp, este perfect normala.
Nu am inteles ce vrei sa spui prin "sa nu imi iau naspa". Poate clarifici!

| Andrei9519 a răspuns:

Da, este „efectul de dupa".
O sa iti treaca, stai fara griji.