| Rebecca_4606 a întrebat:

Helloo! am si eu o intrebare >:". deci imi place de foarte mult timp de un tip super popular de la mine din scoala(eu fiind tipa nou venita si nu prea cunoscand pe nimeni)el a facut rost de id meu... vorbim pe mess iar cand ne vedem ma pupa pe obraz. el la inceput avea prietena dar s-a despartit de ea de ceva timp.si nu stiuthinking vreau sa-i arat ca imi place de el.sau nu stiu da-ti-mi si mie niste sfaturi(daca lui ii place de minechatterbox )mz :*

Răspuns Câştigător
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Ei bine si eu am fost in locu` tau.eram si eu noua venita si un baiat popular s`a indragostit de mine si eu m-am indragostit de el si uite ca m-am prefacut ca nu am cu cine sa ies in oras.il iei si u de vorba il intrebi cf si spui u ca te plictisesti si nai cu cine sa mergi in oras apoi el te invita.BINGO! laughing i`a vezi daca merge la mine a mers big grin

4 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Da trebuie sa ii arati ca si tu il placi, ca el se vede ca te place din ce ai povestit. Poate veti fi impreunahappy Succes!

| Mirela a răspuns:

Odata ce ai venit noua in sc si a facut rost d id=>kl intereseaza d tine
zii intr-o zi daca nu iese cu tine la o plimbare. n parca ca n.ai cu cine te duce si ai chef sa ieji smug si poate se prinde :*

Succes

| Mirela a răspuns:

Daca te iei dupa " cristinoootza " imbatranestihee hee asa ca mai bine ascult-o pe plwoshpufowss

Succes >big grin

| Roberta00 a răspuns:

Lasal pe el sa faca primul pas ca daca uh ii spui ca il iubesti(mai st cazuri) s-ar putea sa te ia la misto.batting eyelashes. bafta:X