| Aneneane a întrebat:

Hellooo!
Deci am o problemă..Cred că plac 2 baieti cum dracu nu știu
Unu are 12 ani si unu 16 si euu am 13. Mă rog
Cu Andrei sunt intr-o relatie de 37 de zile am facut si calcule
Meh ..Ala abia dacă ma pupa ce mai zic de sarutat -_- abia stă cu mine zice că stă cu fratele lui la scoală nu prea stam impreună se desparte de mine cand vrea se impaca cand vrea e nebun.Și ala de 16 ani l-am placut de muult dar ieri a venit parc si ne punem să jucam adevar si provocare si am fost provocară sa il pup pe buze l-am pupat dupa am mai stat cu el e nebun se aseaza pe trecerea de pietoni nebunnn ca mine Andrei cand mă pupa se ridică pe varfuri sunt mai inalta ca el ^_^.
Așaaaa...

Intrebari:
De ce nu ma saruta ala?
Pe cine să aleg? nu vreau raspunsuri gen pe cine iti spune inima, inima mea nu stie ^_^
. Dau o funda

Răspuns Câştigător
| alyyyy5 a răspuns:

Yo zic sa stai cu ala de 16 ani, deoarece nu isi bate joc de tine happy, nu ca cel de 13 happy
Si de ce nu te saruta? Nu stiu care dintre ei ii Andrei straight face

11 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

laughing Ce laughing amuzantă laughing eşti. laughing
Uşor laughing.
Eşti laughing aşa laughing matură laughing la laughing 13 laughing ani. laughing

| ywar a răspuns (pentru Doub):

Da, e amuzanta in prostia infinita pe acre o afiseaza. Din fericire sau din pacate viata ii incearca si-i modeleaza pe aceia pe care Dumnezeu ii iubeste. Restul sunt doar vorbe...

| Doub a răspuns (pentru ywar):

Mno, generaţia asta e praf.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Sincer, nu imi dau seama daca aceste intrebari sunt puse,, la misto'' s-au chiar sunt reale...

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Din păcate pentru întreaga naţiune, ele sunt reale.

| R0R0 a răspuns:

Pe ala de 16. E mai mare si mai Inalt decat tine. E mut mai potrivit decat Andrei.

| Lawliet14 a răspuns:

Alege-l pe care vrei si cu asta basta! Si mai mananca putina creta ca-i buna.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Stai cu ala cu care te simti cel mai bine si de la care iti ofera ce astepti tu, in cazul tau pupicul

| MaybeJustMe a răspuns:

Eu as zice sa il alegi pe cel care nu se desparte cand vrea de tine. (Zic asta pentru ca din ce ai zis tu, nu am prea inteles care ii care.)

Bafta!

| Gian a răspuns:

Uffff cam greu de raspuns ala de 12... Ce sa faci cu el e prea mic nu prea are mintea la cap! In general baieti se maturizează mai greu deci clar ala de 12 are mentalitatea de 10 si ala de 16... da el e matur dar... E varsta in care ii place sa le aiba si sa le încerce pe toate (fetele) asa ca daca risti sa te îndragostesti prea tare se cam poate sa suferi. Părerea mea alege-l pe ala de 16 cu, conditia sa fii atenta! Succes

| Bolontoc_Daniel_1996 a răspuns:

In primul rand Andrei nu te saruta ca este un pampalau eu zic sa fi cu cel de 16 ani ca este mai dezmortit.