| Pufuuletz a întrebat:

Am si eu o problema big grin
Exista un baiat care m-a sarutat intr-o zii... Eu am crezut ca el chiar simte ceva pentru mine si ca intre noii e ceva mai mult decat o prietenie.
Dar cineva mi-a spus ca a pupat-o pe o fata pe buze intr-o searaa si m-am suparat foarte tare. Atunci mi-a zis ca nu are de ce sa ma supar pentru ca nu eram cu ell big grin. Bun am inteles dar mi-a spus ca " asa fac prietenii buni [ se saruta ] raised eyebrows Mi s-a parut cam aiurea. As vrea sa stiu daca chiar asa este p. Prietenii foarte buni se saruta?raised eyebrows?
Cine ma ajuta [ Fundita love struck ]

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Logic ca nu.Prietenii buni se pupa pe obrazlaughing

9 răspunsuri:
| Summer a răspuns:

Nu ne intereseaza ce esti. ci un sfat bun pentru fata astawinking

| iLexii a răspuns:

Prietenii buni se saruta doar daca simt ceva unul pentru celalalt happy

| Digital112 a răspuns:

Eu cand sarut o fata o si iubesc... pe prietenele bune doar le pup.

| Gabbytzu a răspuns:

Mda se saruta dar este un sarut simplu.
Poate nu a avut p cine sa sarute si ce a sp,, ei o sarut pe prima care imi iese in cale"
Asa fac baietiioh go on

| pitcrv a răspuns:

Prieteni buni se saruta, da mi pe buze sau mai ales nu pasionale
probabil to fi sarurtat in gluma sau ca intre prieteni

| Doo a răspuns:

Pai sincera sa fiu, prietenii sunt prieteni nu "aventuri".Nu ai de ce sa te superi.

| MireeeLa a răspuns:

Nu prea cred ca prieteni buni se saruta adica pe o fata.Mai testeazal sa vezi daca e serios.

| lenak a răspuns:

Dupa cite stiu eu prietenii buni se saruta, dar depinde ce fel de sarut.La prieteni exista doar un sarut simplu.

| andreialeax a răspuns:

Buna! Sunt avocat! si la domnul ambasador i sa intanplat accelasi lucru doar ca pana la urma a recunoscut ca o iubeste si o iubeste doar pe dansa