| shadow_2791 a întrebat:

HELLP! De o luna am usturimi la urinat, au inceput cu dureri de spate, semn de infectie urinara, mi-am tratat infectia, dar usturimea nu a trecut, acum au aparut arsuri vaginale la contact sexual, mancarimi, usturimi si cateva bubite rosii langa vagin pe o portiune determinata, cam 1 cm...
M-am hotarat sa merg la ginecolog dar plec la munte si abia joi ajung acasa...
Pana atunci, ce ceaiuri creme (ceva extern sa calmeze)imi recomandati? eu cred ca e un herpes vaginal

3 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Cu ceai de pelin sau de musatelhappy

| diclorofosfat a răspuns:

Nu poti sa mergi la o vizita de urgenta? eu zic ca e cam grav, si daca ti-am recomanda ceva creme putem face si mai rau.

| PuffuXd95 a răspuns:

La chestiile care le ai sincer si eu cred ca e herpes vaginal... iar creme si alte chestii sa nu iti faca mai rau...