| pinkdiva a întrebat:

Help! A inceput sa se instaureze monotonia in relatia mea sexuala cu iubitul meu. Ce as putea face sa mai condimentez putin lucrurile? Ce fantezii sexuale as putea pune in aplicare?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

"Condimentele" constau in mici sau mari gesturi, facute la momentul potrivit, intotdeauna cu rafinament si convingere.
Relatia ta sexuala poate fi un pranz copios, un desert dulce sau o gustare picanta, totul e in mana ta.
Ofera felul principal cu 3 secunde inainte sa iasa din casa,pe neasteptate,e felul tau de a-i ura o zi buna,va zambi cat e ziua de lunga!
Sau nu-l oferi fara sa-i servesti zeci de aperitive apetisante,care de care mai inventive,incepand cu o capsuna aromata si terminand cu o esarfa de legat ochii,de exemplu,asteptarea calculata si plina de promisiuni duce la o satisfatie reciproca,totala.
Nu lasa nimic la voia intamplarii,calculeaza-ti fiecare gest,inainte sa-ti pierzi si tu capul,varietatea si libertatea gesturilor tale este nesfarsita,pune-ti imaginatia in miscare!
O zi a "frigiderului" nu e de neglijat,foloseste tot ce gasesti in el,gheata,frisca,smantana,miere fie pe el,fie devenind tu o farfurie comestibila,irezistibila,nu stiu daca ai vazut cum sunt servite mancarurile in barurile chinezesti...
Suna-l sau trimite-i un mesaj,explicand amanuntit ce doresti sa-i faci sau sa-ti faca,inchide telefonul si pregateste un mic decor,posibil sa te trezesti cu un taur furios,la usa.
Sau nu-l lasa mai mult de trei minute la dus,singur, ai putea sa il astepti si in cada, de exemplu.
E bine sa incetez aici, ideile sunt nesfarsite, cat exista dragoste si sunteti de acord in toate, nimic nu e prea putin sau prea mult!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incepe prin ati cumpara o lenjerie intima sexi si rosie[culoarea asta il va,, infuria,, pe iubitul tau] iar fanteziile iti vin in minte pe moment, poti pune in aplicare orice crezi ca ti se pare sexi

| DNSK a răspuns:

Vorbeste cu el despre ce i-ar placea sa incercati sau asteapta-l intr-o seara imbracata in ceva sexi si cu un tub de frisca in pat. De acolo va dezlantuiti voi, vei vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice fantezie este binevenita atata timp cat amandoi sunteti de acord.Mult noroc.

| Miky1 a răspuns:

Lenjerie,preludiu,jucarii sexuale, fin. orala neaparat.In ordinea asta.

Răspuns utilizator avertizat
| CoxOno a răspuns:

Nu forta nota cu jucari sexuale te poti rani!
fa un search pe google cu kama sutra
ex:https://www.google.ro/......ps?/search