| any_3631 a întrebat:

Help am matreata as vrea sa stiu cum se poate scapa de ea!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Eu folosesc numai H&S Sensitive si nu am probleme. Insa, din cate stiu eu, tipul optim de sampon poate diferi de la un om la altul.Asa ca sfatul meu e sa incerci marci si variante (in cantitatile cele mai mici) pana gasesti una care te scapa de problema si pe urma ramai la ea.
Succes! happy

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

H&s menthol :X e f bun il fol de un an jumate si nu mai am matreata \:d/\:d/\;dancing:X:X:XX:X:blushing

| francesca a răspuns:

Intreaba la farmacie de nizoral.mojareaza o pastiluta de nizoral, pune-o in samponul cu, care urmeaza sa te speli, practica mai multe astfel de spalari, si ai sa scapi de matreata.

| bambollaazarya a răspuns:

Cumpara de la farmacie nizoral crema si te dai de doua trei ori pe cap pe saptamana inainte cu o zi de a spala capul. tatal meu a avut aceeasi probleme si i-a trecut cu crema asta e f buna!