| anonim_4396 a întrebat:

Help! As vrea sa vad o arhiva de la messenger, dar nu stiu daca mai este posibil. sadAnul trecut vorbeam cu cineva si nu aveam setat la messenger ca,,, ( virgulalaughing )convorbirea sa ramana (sa se salveze) pe mai multe zile/luni etc, ci doar pe ziua respectiva. As putea sa mai gasesc acea arhiva? Un program ceva? sad

4 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

.se poate seta din setari sa se salveze.mereu.dar acum nu mai ai ce face...

| LoL a răspuns:

Pai nu dar daca vorbeai despre ceva importnt ai putea sa o intrebi pe persoana cu care vorbeai poate mai are acea persoana convorbirea in arhiva

| Bebitssaa a răspuns:

Nu se poate straight face

| Aswomen a răspuns:

Nu se poate, singura arhiva a messengerului e din ziua respectiva a dopua zi se sterge totul si eu am cautat dar n-am gasit sad