| anonim_4396 a întrebat:

Am inteles ca tot ce vorbesti pe mess, se salveaza in Pc. Faza e ca eu am bifata chestia aia la mess sa imi salveze arhiva, insa unele din ele le-am mai sters. Acum am mare nevoie de acele convorbiri si nu stiu unde anume in Pc sa le caut, pentru ca eu nu le gasesc in C/Program Files/Yahoo/Messenger/Profile/Messages. si stiu ca anul trecut, desi eu imi stergeam arhivele, aveam un prieten care tot mi le gasea in Pc, doar ca acum acel prieten este plecat departe si chiar nu am cum sa iau legatura cu el. Va rog mult sa ma ajutati, dau funtita!

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Da, dar chiar daca le gasesti sub forma de fisier in calculator, o sa iti trebuiasca si un anume program cu care sa deschizi arhiva.

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

C:\Program Files\Yahoo! Apoi Messenger/Profiles/Archive