| IsSa96 a întrebat:

Fundita. Cum poate cineva sa iti citeasca arhiva (la messenger) de pe calculatorul lui? De ex: Daca iti stie un prieten parola, iti intra pe messenger (de pe pc-ul sau) si iti citeste arhiva, chiar daca la tine in calculator nu iti este setat ca sa ti se salveze arhiva.

7 răspunsuri:
| alinanicoleta99 a răspuns:

Io stiu ca cu F3 poti tu cel care ai mesu sa vezi messu anterior cand esti p mess in rest nu cred

| AprilSundayMorning a răspuns:

Pai eu odata am intrat de pe alt PC si am incercat sa-mi citesc arhiva si n-a mers deci eu cred ca merge numai de pe PC pe care l-ai folosit cand ai vorbit

| Anoniiiiim a răspuns:

Pai are instalat messenger 11...

| Wheezer a răspuns:

Pai nu poate sa iti citeasca arhiva daca tu nu ai bifat sa ti se salveze arhiva...in alte ordine de idei poate el ti-a intrat pe id tau mai de mult si a activat el optiunea si tu nu ai mai verificat intre timp la pc tau daca este activata sau dezactivata optiunea numai bine

| Nykoollee a răspuns:

Cum s-a si spus mai devreme aceea persoana are Messenger 11. Cu acest messenger poti sa iti citesti arhiva de pe orice calculator. Stiu din proprie experienta!

| DianaSerban a răspuns:

Mai intai intra in Messenger-(apoi)Preferences-(in partea stanga vei gasi: Arhive - (dupa aceea)dai pe : viev arhive

te pup:X papa

| IsSa96 explică:

Poi faza e ca s-a intamplat asa...De aceea zi ca se poate.da nu stiu cumtongue