| anonim_4396 a întrebat:

Help.
Ati avut vreodată durere vaginala cu tot cu zona perineu? Am fost la ginecolog si mi-a zis ca nu am nimic dar pe mine ma doare totuși

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai facut o ecografie? Altfel nu depisteaza cauza, ce varsta ai?

| Elysaelaa2393 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

29 ani
Mi a facur control și eco vaginala
Merg astăzi la eco abdominala

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Elysaelaa2393):

Multa sanatate si succes la medic

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la alt ginecolog, unul care sa-ti faca si investigatii medicale amanuntite, ca numai asa poti descoperii cauza durerii.
Eu as lua in considerare si o investigatie a tot ce este in pelvis, nu doar vaginala, fiindca o infectie sau tumoare la intestine de exemplu, poate da durere si iritatie in vagin.
Trebuie practic investigat tot aparatul uro-genital si tot ce este continut in pelvis.