| Un NiMeNi CeLeBrU a întrebat:

Help.Care ar fi sansele sa raman insarcinata daca am facut dragoste cu prietenu meu la 10 zile dupa ce mi-a trecut menstruatia(a durat 7 zile)? am facut protejat dar s-a rupt prezervativul. a zis ca nu si-a dat drumu in mine da a mai ramas pe canal.

2 răspunsuri:
| ruginiz a răspuns:

Sa nu ai incredere in ce zice el. fa'ti un test de sarcina. daca nu au trecut 72 de ore ia pastila de a 2a zi, daca nu pregateste-te pentru ce e mai rau in caz ca ai ramas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmmmmmmmmmmmmmmmm ff tare