| Filip a întrebat:

intr-o seara am facut sex protejat cu prietenul meu cam 25 de minute, cand am vrt sa terminam, prezervativul a ramas in mine si nu si a dat drumul...am putut sa scot prezervativul si abia apoi el si a dat drumu afara... e posibil sa raman insarcinata? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euforia momentului, e posibil sa te fi dus in eroare.Peste o luna vei afla sigur, daca nu iti mai vine perioada...Mult noroc.

3 răspunsuri:
| NakedLove a răspuns:

Buna.Daca nu s-a terminat in tine inseamna ca nu vei ramane insarcinata. happy

| Filip explică:

Nu,nu s-a terminat...da se poate sa raman din cauza lichidului seminal? l am luat imediat dupa ce a ramas nu s a mai intamplat nimic...

| Ioniboni a răspuns (pentru Filip):

Asteapta si tu si vezi daca ti apare vreun simptom...fa un test peste vreo 7 -8 zile