| Sebastian222 a întrebat:

Help,Cu fosta mea nu am vorbit vreo 2-3 luni,adica ii mai scriam eu cateodata, ea a avut o relatie, iar eu la fel dar nu a tinut mult, doar 2 saptamani,dar eu tot pe fosta am iubit-o si atuncilaughing,ea s-a despartit de el, iar intre timp ce era cu el, nu imi scria mie deloc nici cand era la tara nu imi zicea, acum dupa ce s-au desparrttit am redevenit amici ..imi zicea cand a venit la tara si chiar m-a chemat afaralaughing am fost afara sambata seara si cand am plecat de la ea m-a pupat pe obraz si eu am luat-o in brate si am facut o piruetalaughing dar cand m-a pupat pe obraz nu si-a intors capu,parca vroia sa o pup eu pe buze,dar nu mi-am dat seama atunci doar cand am ajuns acasa am constientizat si am zis cat de prost puteam sa fiulaughingca nu am sarutat-o
Iar duminica seara am mai fost pe la ea,si am luat-o cateodata in brate si am tinut-o de manute :X ca si cum era inainte numai ca acum fara saruturi era,dar mai era pe acolo o vecina de a ei si de nu era ea pe acolo o sarutam eu cand plecam,voi ce parere aveti? astept un sfat, funda

Răspuns Câştigător
| teosbeos a răspuns:

Merită să vă împăcaţi părerea mea e vă amândoi vă iubiţi foarte mult încă iar ea când nu te-a mai.sunat şi n- mai vorbit cu tine a fost probabil pentru că nu putea să treacă uşor peste relaţia terminată cu tine. Nu ştiu din ce motive v-aţi despărţit dar dacă e un motiv banal sincer meditaţii amândoi câte un şut în fund e clar că o iubeşti încă foarte mult. Oricum mult noroc eu sper să vă împăcaţi!
;-)

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-ți faci curățenie în sentimente!
Pa, pa.

| Daydream a răspuns:

Probabil ca te iubeste si vrea sa redeveniti iubiti daca te-a pupat pe obraz, dar din ce spuneai ca in timp ce a avut o relatie nu ti-a mai scris se poate doar sa te foloseasca sa nu se simta singura(unele fete fac asta)! Asta reiese din ce ai scris tu sus, dar nu o cunosc, deci asta-i tot ce pot sa-ti spun!
Funda?