| Sebastian222 a întrebat:

Buna,acum cateva zile a fost fosta mea prietena la tara,ea a avut intre timp o relatie dar s-a terminat, cand era intr-o relatie,nu prea m-a cautat,doar cateodata i-am mai scris eu,iar acum dupa ce s-a terminat cu relatia lor, ea si-a schimbat numarul si mi-a dat mesaj cu noul ei numar, iar dupa 2 3 luni in care nu prea am vorbit,imi scrie ea mesaje si vorbim iar cand e ea pe la tara imi scrie mesaje sa merg pe afara,pe la ea acasa,am mers sambata si era si ceva vecina cu ea pe acolo, am stat acolo si cand am plecat acasa, m-a pupat pe obraz, dar nu si-a intors capu ..parca vroia sa o pup pe buze:*dar eu pe moment nu mi-am dat seama,doar dupa ce am ajuns acasastraight face si am zis ca ce prost am fost: toata ziua m-am gandit la faza aialaughingsi am luat-o in brate si am facut o piruetalaughing:X, iar duminica ne jucam noi doi am mai luat-o in brate, am tinut-o de manute :X ca si cum am fi impreuna doar ca nu ne-am sarutathappystraight face.voi ce parere aveti? eu inca mai tin la ea, funda:X

Răspuns Câştigător
| LovelyKitty2 a răspuns:

Sarut-o! :3

0 răspunsuri: